Bursa Unesco Geleneksel Iftar Bulusmamızdan görüntüler Post author:Bursa UNESCO Derneği Post published: Post category:Bursa Her yıl Ramazan ayında Bursa Unesco üyeleri ile yaptıgımız geleneksel iftar bulusmamiza bu senede devam ettik. Please Share This Share this content Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Benzer Yazılar Almanya’dan Kardeş Okul Ziyareti Cumalıkızık’ta Küpeli Evimizi ziyaret ettik; Erdem Baskan, Oya hoca, Aziz Elbas ve İlker Baskanımızla birlikte. Kültür ve Turizm il müdürümüz Sn .Dr.Kamil Özer beyi ziyaretimizden görüntüler.
Cumalıkızık’ta Küpeli Evimizi ziyaret ettik; Erdem Baskan, Oya hoca, Aziz Elbas ve İlker Baskanımızla birlikte.