Cumalıkızık’ta Küpeli Evimizi ziyaret ettik; Erdem Baskan, Oya hoca, Aziz Elbas ve İlker Baskanımızla birlikte. Post author:Bursa UNESCO Derneği Post published: Post category:Bursa Please Share This Share this content Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Opens in a new window Benzer Yazılar Bursa UNESCO Derneğinin 14. Genel kuruluna 45 üye ve Davetliler katıldı. Bursa UNESCO Derneği ve Almanya Kulmbach UNESCO Derneği olarak Osmangazi Belediyesi Ziyareti Bursa Unesco Geleneksel Iftar Bulusmamızdan görüntüler